Na veletrhu MOBITEX 2019, kde naše expozice byla rozložena na 150 m2 bylo představeno několik novinek, které chystáme. U některých byl tímto představením i zahájen prodeji. 

 

Dovolte nám některé v krátkosti představit:

 

Největší prostor v naší expozici dostaly elektricky výškově stavitelné stoly v různých modifikacích a typech, mezi něž patří zejména stoly rovné, rohové i zdvojené pracoviště -  tzv. MOTION DUAL atd. Vývojem stolů s výškovou stavitelností se v České republice věnujeme již devátým rokem a jako jedni z mála si je zde také kompletně vyrábíme. Řídící jednotky si sami programujeme a dokážeme tak ovlivnit spoustu parametrů stolu, jednotku dále umíme vybavit Gyrosenzorem nebo optickým čidlem, čímž zlepšíme jejich již tak pohodlné ovládání a komfort. Při vývoji stolů spolupracujeme s MUDR. Richardem Smíškem, předním odborníkem v ČR na léčbu a prevenci vzniku bolestí zad, autorem originální SM metody spirální stabilizace páteře. Cílem celého toho snažení je dostat na český trh vysoce kvalitní český produkt, vyrobený českými lidmi, na který se může každý spolehnout.


V sortimentu kancelářských židlí jsme představili novou značku LÖFFLER. Jedná se o německého výrobce zdravotních kancelářských židlí. Ty jsou osazeny mechanikou s patentovanou technologií ERGO TOP, což je flexibilní výkyvný sedák, který podporuje aktivní sezení  - simulující sezení na gymnastickém míči. Jeho základní vlastností je aktivování zádových, břišních svalů a svalů kolem páteře. Při sezení dochází k přizpůsobování polohy sedáku a tím k zajištění správného sezení. Jedná se o komplexní řešení pro prevenci a odstraňování bolesti zad. Na židle je poskytována ojedinělá záruka v délce až 30 let.

U výškově stavitelných stolů MOTION bylo možné také odzkoušet modely ERGO a SEDLO od tohoto výrobce, které skvěle doplňují tyto stoly o výborný a hlavně funkční prvek, což bylo 100% dle zkoušejících potvrzeno.


Sortiment akustických paravánů jsme obohatili o akustické jednací boxy, telefonní budky a modulární systém čalouněných boxů pro dělení prostoru. Jejich přínos spatřujeme zejména ve dvou rovinách – za prvé skvěle vypadají a skutečně fungují, za druhé v jejich rychlé a čisté montáži. Bez nutnosti použití jakýchkoliv mokrých procesů jsme schopni v krátké době dodat jednací či telefonní box, který zabezpečí soukromí pro důležité obchodní jednání nebo soukromý hovor.


Naši nabídku neustále rozšiřujeme a snažíme se, abychom mohli poskytnout vysoce kvalitní produkty ve velmi krátké době dodání.

V případě dotazů k uvedeným novinkám nás neváhejte kontaktovat.

Děkujeme.