Měsíc listopad - akce "Zdravé sezení a práce ve stoje"

 

Pro měsíc listopad jsme si pro Vás připravili akci spojenou s přednáškou - Zdravé sezení a práce ve stoje

Špatné a dlouhodobé sezení je v dnešní době civilizační choroba, kterou trpí již děti školního věku. Naše společnost, jako přední dodavatel kancelářského nábytku v ČR, ve spolupráci s firmou HON, a.s. již 10-tým rokem vyvíjí elektricky výškově stavitelné stoly MOTION ERGO. Spolu s námi se na vývoji stolů podílí i MUDR. Richard Smíšek, což je přední odborník na léčbu bolestí zad, autor originální metody SPS – Spirální stabilizace páteře. MUDr. Richard Smíšek stoly MOTION ERGO doporučuje jako prevenci či pomoc pro ty, kteří potíže se zády již mají.

Vhodným doplňkem nejen k elektricky výškově stavitelným stolům jsou židle značky Löffler. Jedná se o německého výrobce kancelářských židlí. V jejich sortimentu najdeme mimo jiné i zdravotní kancelářské židle. Ty jsou osazeny mechanikou s patentovanou technologií ERGO TOP®. Vývoj této technologie probíhal v úzké spolupráci s Ústavem ergonomie technické univerzity v Mnichově. Jedná se o flexibilní výkyvný sedák, který podporuje aktivní sezení.

Na všechny židle je poskytována ojedinělá záruka v délce až 30 let.

Jako bonus jsme pro Vás ve dvou termínech připravili odbornou přednášku na téma „Zdravé sezení a práce ve stoje=zdravá záda“. Přednášku povede MUDr. Kateřina Smíšková (dcera MUDr. Richarda Smíška), propagátorka metody SPS – Spirální stabilizace páteře (metoda je vhodná pro léčbu bolestí zad, vadného držení těla a skoliózy páteře).  Přednáška se uskuteční ve dvou termínech 12.11. od 18:00 do 19:00 hod a 21.11. od 17:00 do 18:00 hod.

Prosíme, nahlaste se dopředu na tel. čísle nebo e-mailové adrese.

Po celou dobu platnosti akce si můžete všechny produkty z naší nabídky zakoupit za zvýhodněné ceny.

Podrobnější informace naleznete v přiloženém letáku.

Těšíme se na Vaši návštěvu!